pletiva za skvělé ceny

NAVIGACE (přeskočit):

Hledáme montážní firmy z celé ČR. Cenu Vaší práce akceptujeme-registrujte se!

GARANTUJEME Vám NEJNIŽŠÍ CENU SLOUPKŮ A PLETIVA NA TRHU !!! Pošlete nám odkaz na stránku, kde je lepší cena a rádi Vám cenu snížíme o 3%
Objednáte-li plot na klíč získáte slevu na materiál až 7%.

Ostatní služby

Doprava ZDARMA                                                                             

Doprava zdarmaVaši objednávku pletiva, sloupků a příslušenství nad 10.000 s DPH Vám dopravíme po celém území České republiky ZDARMA. Den předem Vás bude kontaktovat naše operátorka, která Vám sdělí přibližný čas příjezdu našeho řidiče.

 

---

Rozměřování čtyřhranného pletiva ZDARMA

Rozměřování  pletivaČtyřhranné pletivo se prodává v balení po 25m ve všech výškách, ale u nás nemusíte kupovat celé balení pokud ho nepotřebujete. Čtyřhranné pletivo Vám naměříme a přivezeme podle Vaši potřeby a zaplatíte samozřejmě za délku, kterou jsme Vám přivezli a to bez příplatku.

---

Cenové kalkulace zcela ZDARMA a OBRATEM !!!

kalkulace zdarmaVyužijte KALKULÁTOR, který Vám pomůže při výběru zboží pro stavbu Vašeho plotu. Kalkulátor Vám vypočítá podle zadaných parametrů množství pletiva, sloupků vzpěr a dalšího materiálu, který je potřebujete ke stavbě plotu. Také si můžete zvolené zboží objednat i se službami, které Vám ulehčí nebo urychlý stavbu plotu.

---

Technická podpora pro PLOTY A PLETIVA

Technická podporaStavíte plot a nevíte si rady? Můžete nám zavolat na telefonní číslo +420 724 737 332 od pondělí do pátku v čase od 8 do 20 hodin. Také můžete svůj problém nebo dotaz zaslat e-mailem na adresu podpora@ceskyhacek.cz. Rádi Vám odborně poradíme a v případě zájmu Vám i pomůžeme problém vyřešit.
Máte-li rádi vše černé na bílém? Doporučujeme Vám si stáhnout a vytisknout návody pro stavbu oplocení, které jsou pro Vás zde.

---

Půjčovné motorového vrtáku

Půjčení vrtákuKopané díry jsou neekonomické a ne úplně ideální pro stavbu oplocení, proto jsme pro Vás našeho zákazníka připravili možnost zapůjčení ručního motorového vrtáku. Stane se Vaším dobrým pomocníkem a ušetří Vám mnoho námahy a práce.

Tato služba patří mezi placené a záleží na ceně odebraného zboží bez DPH 19% dle této tabulky:

Elektrický vrták
  Cena odebraného zboží Cena půjčovného
a) do 5000,- Kč 350,- Kč/den
b) do 10000,- Kč 300,- Kč/den
c) do 15000,- Kč 250,- Kč/den
d) nad 15000,- Kč 200,- Kč/den

Nejste – li naším zákazníkem (nepořídil jste u nás pletivo a příslušenství)

  Cena odebraného zboží Cena půjčovného
e) 0,- Kč 450,- Kč/den

Vratná záloha 15000,-

---

Montáž plotu na klíč

Ploty na klíčRádi Vám postavíme plot na klíč, nebo napneme pouze pletivo. Záleží pouze na Vás jakou z našich služeb si vyberete.

Využijte KALKULÁTORU pro výpočet množství pletiva, sloupků, vzpěr a dalšího materiálu potřebného ke stavbě plotu. Obratem budete znát cenu Vašeho nového plotu na klíč.

 

Zpět na Navigaci

Nejvetší on-line kalkulátor drátených plotu na klíc
Drátené ploty - Kvalitní ploty na klíc

| © 2005 - 2020 Ceský hácek, všechna práva vyhrazena