pletiva za skvělé ceny

NAVIGACE (přeskočit):

Hledáme montážní firmy z celé ČR. Cenu Vaší práce akceptujeme-registrujte se!

GARANTUJEME Vám NEJNIŽŠÍ CENU SLOUPKŮ A PLETIVA NA TRHU !!! Pošlete nám odkaz na stránku, kde je lepší cena a rádi Vám cenu snížíme o 3%
Objednáte-li plot na klíč získáte slevu na materiál až 7%.

Jak nakupovat u nás?

1) Vyberte si druh pletiva, který máte zájem si objednat. Nevíte-li přesně, co máte objednat, ochotně a rádi Vám poradíme, jaké všechny komponenty budete potřebovat pro stavbu Vašeho plotu. Nebo využijte našeho kalkulátoru, který vypočítá vše za Vás. Pro Vaší jistotu Vám provedeme na Vaši žádost bezplatný výpočet materiálů z Vámi zaslaných geometrických plánů pozemků

---

Telefonická objednávka:

Oznamte nám na tel. číslo +420 724 737 332 adresu, na kterou má být pletivo dopraveno včetně PSČ, Vaše telefonické číslo pro avízo dodávky, množství a druh pletiva.

---

E-mailem  objednávejte 24 hodin denně !!!

Pošlete nám Vaši objednávku na e-mail:objednavka@ceskyhacek.cz.

---

Realizace objednávky

Den předem Vám zavoláme na Vámi uvedené tel. číslo, nebo pošleme SMS s telefonem na řidiče a zhruba hodinou kdy k Vám přijedeme. V případě Vašeho požadavku při objednávce Vás bude řidič informovat o hodině dodání. (např. 30 nebo 60 min. před dodáním)

Většinu zakázek je schopen řidič složit sám, u objemnějších nebo rozsáhlých zakázek prosíme o zajištění pomocníků, kteří řidičovi pomůžou. Může se také stát, že ve chvíli předání má objednatel problémy dostavit se na vykládku. V těchto případech radíme poprosit sousedy (kteří jsou častěji doma) nebo známé, kteří řeknou řidiči kam má pletivo složit a zboží přeberou.

Zpět na Navigaci

Nejvetší on-line kalkulátor drátených plotu na klíc
Drátené ploty - Kvalitní ploty na klíc

| © 2005 - 2020 Ceský hácek, všechna práva vyhrazena